image alt
image alt

איך הכל התחיל

 

הכל התחיל בבוקר בהיר ושגרתי לחלוטין.

בני סיפר לי שבזמן האחרון הוא כל הזמן צמא והולך הרבה לשירותים ובאופן טבעי המלצתי לו ללכת לרופא ולעשות בדיקות, אבל אף אחד מאתנו לא היה מוכן לתוצאות שקיבל: סכרת נעורים

ברגע אחד השגרה שלנו נכנסה לתוך מערבולת. ישר הריצו אותנו למרפאת סכרת, הפגישו אותנו עם רופאה, דיאטנית ויועצת. וכעבור יום שהרגיש כמו נצח, יצאנו מהמרפאה מצוידים בערכת שכללה מד סוכר, אינסולין, מזרקים ותחושה כללית של הלם.

במרפאה הסבירו לנו שאין ממה להיבהל, בני יוכל להמשיך לחיות כרגיל… פשוט מעתה יצטרך לספור את הפחמימות שהוא אוכל ולהזריק אינסולין בהתאם. נשמע פשוט? המציאות כמובן הרבה יותר מורכבת. מהר מאוד הבנו שהאינסולין אומנם מוריד את הסוכר בדם, אבל תופעות הלוואי שלו יכולות להיות לא נעימות ואף הרסניות.

 

אינסולין זה לא פתרון – זו ברירת מחדל

במשך שנים של ניסיון מחקרי בתחום הפארמה לא למדתי על סוכרת כמו שלמדתי בשנים האחרונות כאימא לנער סוכרתי. הסוכרת גרמה לי להסתכל על תגיות של מוצרים בסופר, שלפני כן לא שמתי לב אליהן, כבר בקנייה הראשונה אחרי האבחון גיליתי שאנחנו חיים מנותקים לגמרי מהאוכל שאנחנו צורכים. מוצרים שבכלל לא דמיינתי שיוסיפו להם סוכר, כמו למשל רסק עגבניות, מכילים תוספת סוכר. בהסתכלות אחורה אני לא יכולה לתאר את מה שעברנו בבית בצורה אחרת מלבד – התפכחות.

את Spirugar הקמתי בניסיון לפתח מוצרים ומאגר מידע שיוכלו לשפר את איכות חייו של בני, מתוך הידיעה כי מרבית המוצרים לסוכרתיים היום על המדף אינם מספקים את צרכי הקהילה של מאובחני הסכרת, לא מבחינת איכות ובריאות וגם לא מבחינת הטעם.

אתם מוזמנים לעקוב אחרי  הבלוג שלנו, נשמח לשמוע ממכם ולקבל פידבק.

יהודית זליגמן

 

מייסדת החברה


דר’ יהודית זליגמן –
מייסדת ומנכ”ל של חברת Spirugar


מומחית בגנטיקה וביולוגיה מולקולארית. בעלת תואר דוקטור (Ph.D) מהפקולטה לרפואה של אוניברסיטת ת”א, כולל התמחות פוסט-דוקטורט באוניברסיטה היוקרתית – MIT, בוסטון .USA בנוסף, בעלת תואר שני במנהל עסקים (MBA) מהטכניון.

את Spirugar הקמתי לאחר שבני אובחן בסוכרת נעורים, במטרה לשתף את הידע שצברתי והמוצרים שפיתחתי (ועדיין מפתחת) מאז שאובחן. במהלך הקריירה שלי עבדתי עם ממשקים רבים בארץ ובחו”ל בתפקידי מחקר ופיתוח בתחום הרפואה. בצעתי תפקידי ניהול בכירים למעלה מ- 25 שנה. בין התפקידים שבצעתי היו הקמה וניהול מעבדת שירות ומחקר בבית חולים רמב”ם, סמנכ”ל פיתוח בחברות הזנק, הקמה וניהול של חברת הזנק לפיתוח מוצר בתחום הריפוי, ומנהלת שיתופי הפעולה של חברת התרופות הגלובלית מרק סרונו עם אקדמיה וחברות ישראליות. בכל התפקידים הנ”ל, והיום כיועצת טכנולוגית-עסקית לחברות וגופי השקעה אני מעורבת בפיתוח רעיונות וטכנולוגיות חדשניות בתחום הביוטכנולוגיה והרפואה.

 
תקנון אתר "ספירוגר" (חברת ד.י זליגמן יועצים בע"מ)

1. תקנון האתר-
1.1. תקנון זה מפרט את היחסים שבין בית העסק (המוכר) ללקוח (הרוכש). ברכישת מוצר הלקוח מסכים כי הוראות תקנון זה תחולנה עליו.
2. זמן אספקה ותנאי רכישה:
2.1. ככלל, אספקה ע"י איסוף בידי הרוכש מבית העסק אלא אם כן הוסכם מראש אחרת (משלוחים מותנים במרחק מבית העסק, גודל ההזמנה וזמינות אמצעי רכב).
2.2. המוצר יהיה זמין ללקוח בזמן של עד 3 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה.
2.3. יום אספקת הסחורה- היום בו נמסרה הסחורה בבית העסק או ליעד המבוקש המוסכם.
2.4. יום ביצוע ההזמנה- היום בו אושרה העסקה ע"י חברת האשראי שהזין הלקוח בטופס ההזמנה.
2.5. ימי עסקים- אינם כוללים שישי, שבת, ערבי חג, חגים לרבות חול המועד.
2.6. עלות שליח נוספת להחלפה ע"פ מחירון שיקבע על-ידי בית העסק מעת לעת.
2.7. באם בוצעה שליחות באמצעות חברת שליחויות, לא יהיה החזר בגין עלות השליחויות- אשר בפועל משולמת לחברת השליחויות עבור השינוע ובאחריותה בלבד.
2.8. בית העסק יספק המוצר שהוזמן ללקוח בהתאם לתנאי ההזמנה והוראות תקנון זה. שירות ללקוח לאחר הזמנה, ולרבות מדיניות החזרת מוצרים, יהא בהתאם להוראות תקנון זה וכל דין.
3. מדיניות החזרת מוצרים:
3.1. מדיניות החזרת המוצרים הינה בכפוף לחוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981 ולתקנותיו. היות והמוצר הינו מזון, הרי לגבי מוצרים תקינים בלבד, מרגע מסירת המוצר, לא ניתן יהיה להחזיר מוצרים לבית העסק, להחליפו ו/או ולקבל זיכוי עבורו.
3.2. במידה ומוצר נמסר פגום ואו שבור יינתן מוצר חליפי באותם תנאי משלוח של ההזמנה המקורית
3.3. לא יינתן זיכוי כספי בגין מוצרים שלא שולמה בגינם לבית העסק תמורה כספית, כגון מבצעים או מתנות.
3.4. באשר למוצרים שנמכרו בהנחה כחלק ממבצע ואשר הלקוח זכאי בגינם להחזר כאמור לעיל, ואשר הלקוח הביע עניין לקבל עבורם זיכוי כספי לשימוש באתר בית העסק, שווי הקרדיט יהיה שווה לסכום המקורי ששילם הלקוח בגין המוצר כאמור.
3.5. מוצר שנרכש בסכום הקטן מ 50 ש"ח לא תינתן האפשרות להחזר כספי.
3.6. אופן החזרת מוצרים פגומים - הלקוח יחזיר את המוצר חזרה לחנות על מנת לקבל החזר כספי. על המוצר לחזור לחנות עד תום שני ימי עסקים מיום אספקת הסחורה על מנת לקבל זיכוי למשך שנתיים או החלפה, על הלקוח להחזיר המוצר בתוך לא יאוחר מ- 14 ימים מיום אספקת הסחורה
3.7. אין החזר בגין שליחויות- אשר בפועל משולמת לחברת השליחויות.
3.8. החזר כספי בהתאם להוראות תקנון זה יבוצע לאחר 7 ימי עסקים מהחזרת המוצר לבית העסק או בתחילת החודש הקלנדארי העוקב- המאוחר מבין השניים.
4. קניין רוחני
4.1. בעל העסק הינו בעל מלוא הזכויות מכל סוג ומין בקשר לאתר ולתכניו, לרבות מוניטין, סמלים, כל סימן מסחרי ושם מסחרי, בין אם רשומים ובין אם לאו, וכל זכות דומה אחרת. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, אין להעתיק ו/או לשכפל ו/או להפיץ ו/או לפרסם ו/או להשתמש בתכנים המוצגים באתר ו/או לעשות בהם כל פעולה, במישרין או בעקיפין, המהווה הפרה או פגיעה בקניין הרוחני של בעל העסק, אלא אם בעל העסק התיר זאת במפורש בכתב ומראש.
5. מדיניות פרטיות ודיוור ישיר
5.1. בית העסק אחראי לשמירת מידע של הלקוח בכפוף למדיניות הפרטיות של GeekApps .
5.2. הפרטים האישיים שיימסרו על ידי הלקוח במסגרת הזמנת המוצר יהיו כפופים למדיניות הפרטיות של בעל העסק.
5.3. בעל העסק לא ימסור ו/או יעביר את הפרטים כאמור לצדדים שלישיים, אלא בכל אחד מהמקרים המפורטים להלן: (א) אם ידרש לעשות כן על פי צו שיפוטי או לפי דין; (ב) אם יקבל התראה לנקיטה בהליכים משפטיים נגדו בגין פעולות שבוצעו על ידי הלקוח ובכל מחלוקת, טענה, תביעה, דרישה או הליכים משפטיים, אם יהיו, בין הלקוח ובין בעל העסק; (ג) אם וככל שהדבר יידרש לצורך השלמת המכירה, אספקת ו/או שילוח המוצר ו/או על מנת לספק שירות ללקוח; (ד) למטרת פניה ללקוח בכל דרך לרבות בדרך של דיוור ישיר בכל אמצעי תקשורת שתמצא לנכון (לרבות בכתב, בדפוס, בטלפון, בפקסימיליה, בדרך ממוחשבת או באמצעי אחר). הלקוח מאשר שידוע לו שלא חלה עליו חובה חוקית למסור את פרטיו האישיים וכי מסירת המידע הנ"ל נעשית מרצונו החופשי ובהסכמתו. הלקוח מסכים בזאת באופן מפורש לשימוש האמור לעיל בפרטיו האישיים ומאשר כי השימוש בהם לא ייחשב כפגיעה בפרטיות ולא יזכה אותו בכל סעד ו/או פיצוי כלשהו. לקוח המתנגד לשימוש בפרטיו האישיים ו/או שמעוניין להסיר עצמו ממאגר הלקוחות של בעל העסק ו/או שמבקש שלא לקבל פניות באמצעות דיוור ישיר - יודיע על כך לבעל העסק.
6. אחריות
6.1. בעל העסק ו/או מי מטעמו לא יישאו בכל אחריות שהיא, מכל מין וסוג, בקשר לשימוש ו/או אי השימוש במוצר שיגרום לנזק כלשהו, עקיף, תוצאתי או נסיבתי, ללקוח או לצד שלישי כלשהו, לרבות אבדן רווחים, אבדן הזדמנות עסקית, אבדן מוניטין, ירידת ערך וכיו"ב. זכותו של הלקוח כלפי בית העסק מוגבלת לזכותו להחלפת מוצר, זיכוי ו/או החזר כספי בהתאם להוראות תקנון זה וכל דין.


x

#{title}

#{text}

#{price}