• מאפים, עוגות ומתוקים
  לאורח חיים בריא ודל פחמימות
  לקטלוג המוצרים
image alt
מרכיבים טבעיים או דמוי טבעיים |    עשיר בסיבים וחלבון |   מתאים לסוכרתיים
 
image alt
ממתיקים שמקורם בצמחים | אפשרויות לטבעוניים | אפשרויות ללא קמח חיטה
 
 • הערכים שמובילים אותנו
image alt
דל פחמימה

ספירוגר מפתחת מוצרים ששואפים להגיע לערכי הפחמימה הזמינה הנמוכים ביותר, מבלי לפגוע בטעם ובמראה של המוצר.

המוצרים שלנו מתאימים ל: שומרי משקל, סוכרתיים וטרום סוכרתיים, כאלה שמאמצים דיאטות דלות פחמימה מסיבות בריאותיות שונות ורבים שמעוניינים לשמור על אורח חיים מאוזן ובריא יותר.
 
image alt
מוצרים שמבוססים על ידע מדעי

המוצרים שלנו מפותחים ע"י ד"ר יהודית זליגמן, מומחית בתחום הביו רפואה עם פוסט דוקטורט מהאוניברסיטה היוקרתית MIT.

המוצרים שלנו הם פרי פיתוח טכנולוגי של מזון וחלקם אף נמצאים בתהליך רישום לפטנט.

המוצרים מבוססים על ידע מדעי נרחב הנוגע לחומרים, בריאות ותזונה. באמצעות הידע הזה אנו מגיעים למוצרים עם ערכים תזונתיים מאוזנים אשר מוסיפים ערך חיובי לתזונה היומית.
image alt
עומס גליקמי נמוך

המוצרים של ספירוגר הם בעלי עומס גליקמי נמוך.

אנו משתמשים ברכיבים בעלי אינדקס גליקמי נמוך וגם דואגים שאחוז הפחמימה במוצר הוא הנמוך ביותר שאפשר - כל זאת כדי לוודא שהמוצרים שלנו אינם מקפיצים את ערכי הסוכר בדם בצורה חדה.
image alt
רכיבים איכותיים ממקורות טבעיים

ספירוגר משתמשת ברכיבים הכי איכותיים שקיימים בשוק. תערובות "הקמח" שלנו מתבססים על אגוזים, שקדים וזרעים אשר במקום פחמימות מעשירים את המוצרים בחלבון, שומנים טובים, סיבים, וויטמינים חיוניים.
להמתקה, אנו משתמשים בשילוב של פירות, ירקות, שוקולדים המכילים בין 70% ל- 85% מוצקי קקאו וממתיקים שנחשבים טבעיים (מולקולות שנמצאות בצמחים) ללא ערך פחממתי וערך קלורי משמעותי.
 • "את ספירוגר הקמתי במטרה לאפשר הנאות מתוקות לעוד ועוד אנשים ובלי שיצטרכו לוותר על אורח חיים בריא.
  את הידע המדעי שלי בתחום הביו-רפואה, ניתבתי לפיתוח מוצרי קינוח ומאפים מפנקים וטעימים.
  הקינוחים שלנו נראים "מושחתים" ויש להם טעם כמעט כמו העוגות הרגילות בשוק.
  החידוש: מזון בעל ערך תזונתי גבוה, מופחת פחמימה וקלוריות! מציעים לכם מזון בריאות
  בלי להתפשר על טעם וניראות. מזון שמסייע לשיפור איכות החיים שלנו ולמניעה של סוכרת"
  יהודית זליגמן Ph.D , MBA
  מומחית בגנטיקה וביו-רפואה
  מייסדת ומנכ"ל ספירוגר

כתבות אחרונות בבלוג

 
אינדקס גליקמי, מה זה?

אינדקס גליקמי, מה זה?

המונח "מדד גליקמי" או "אינדקס גליקמי " הוא מדד שמדרג את ההשפעה של פחמימות שונות על רמת הגלוקוז בדם. באופן כללי, פחמימות שמתפרקות במהירות ובקלות במהלך תהליך העיכול הן בעלות הערכים הגליקמיים הגבוהים ביותר, והשפעתן על רמת הגלוקוז בדם היא מהירה וחדה. פחמימות שמתפרקות לאט המעלות את רמת הגלוקוז בדם באופן הדרגתי, הן בעלות מדד גליקמי נמוך...

"ללא תוספת סוכר" – זה בריא?

חודשים לבקרים אנחנו שומעים על עוד ועוד מרכיבים מזיקים במזון שאנו אוכלים עד שנידמה שאי אפשר לאכול דבר ואולי בקרוב נצטרך להסתפק באוויר, שגם הוא מסתבר מזוהם. באווירה של "זאב זאב.." כבר קשה להבחין מה נכון לבריאות ואיזה מרכיבים בתזונה ישפיעו ביותר על איכות חיינו. מסתבר שהפחמימות שאנו אוכלים הכי משפיעות על התחלואה בעולם המערבי....

עדכונים
תקנון אתר "ספירוגר" (חברת ד.י זליגמן יועצים בע"מ)

1. תקנון האתר-
1.1. תקנון זה מפרט את היחסים שבין בית העסק (המוכר) ללקוח (הרוכש). ברכישת מוצר הלקוח מסכים כי הוראות תקנון זה תחולנה עליו.
2. זמן אספקה ותנאי רכישה:
2.1. ככלל, אספקה ע"י איסוף בידי הרוכש מבית העסק אלא אם כן הוסכם מראש אחרת (משלוחים מותנים במרחק מבית העסק, גודל ההזמנה וזמינות אמצעי רכב).
2.2. המוצר יהיה זמין ללקוח בזמן של עד 3 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה.
2.3. יום אספקת הסחורה- היום בו נמסרה הסחורה בבית העסק או ליעד המבוקש המוסכם.
2.4. יום ביצוע ההזמנה- היום בו אושרה העסקה ע"י חברת האשראי שהזין הלקוח בטופס ההזמנה.
2.5. ימי עסקים- אינם כוללים שישי, שבת, ערבי חג, חגים לרבות חול המועד.
2.6. עלות שליח נוספת להחלפה ע"פ מחירון שיקבע על-ידי בית העסק מעת לעת.
2.7. באם בוצעה שליחות באמצעות חברת שליחויות, לא יהיה החזר בגין עלות השליחויות- אשר בפועל משולמת לחברת השליחויות עבור השינוע ובאחריותה בלבד.
2.8. בית העסק יספק המוצר שהוזמן ללקוח בהתאם לתנאי ההזמנה והוראות תקנון זה. שירות ללקוח לאחר הזמנה, ולרבות מדיניות החזרת מוצרים, יהא בהתאם להוראות תקנון זה וכל דין.
3. מדיניות החזרת מוצרים:
3.1. מדיניות החזרת המוצרים הינה בכפוף לחוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981 ולתקנותיו. היות והמוצר הינו מזון, הרי לגבי מוצרים תקינים בלבד, מרגע מסירת המוצר, לא ניתן יהיה להחזיר מוצרים לבית העסק, להחליפו ו/או ולקבל זיכוי עבורו.
3.2. במידה ומוצר נמסר פגום ואו שבור יינתן מוצר חליפי באותם תנאי משלוח של ההזמנה המקורית
3.3. לא יינתן זיכוי כספי בגין מוצרים שלא שולמה בגינם לבית העסק תמורה כספית, כגון מבצעים או מתנות.
3.4. באשר למוצרים שנמכרו בהנחה כחלק ממבצע ואשר הלקוח זכאי בגינם להחזר כאמור לעיל, ואשר הלקוח הביע עניין לקבל עבורם זיכוי כספי לשימוש באתר בית העסק, שווי הקרדיט יהיה שווה לסכום המקורי ששילם הלקוח בגין המוצר כאמור.
3.5. מוצר שנרכש בסכום הקטן מ 50 ש"ח לא תינתן האפשרות להחזר כספי.
3.6. אופן החזרת מוצרים פגומים - הלקוח יחזיר את המוצר חזרה לחנות על מנת לקבל החזר כספי. על המוצר לחזור לחנות עד תום שני ימי עסקים מיום אספקת הסחורה על מנת לקבל זיכוי למשך שנתיים או החלפה, על הלקוח להחזיר המוצר בתוך לא יאוחר מ- 14 ימים מיום אספקת הסחורה
3.7. אין החזר בגין שליחויות- אשר בפועל משולמת לחברת השליחויות.
3.8. החזר כספי בהתאם להוראות תקנון זה יבוצע לאחר 7 ימי עסקים מהחזרת המוצר לבית העסק או בתחילת החודש הקלנדארי העוקב- המאוחר מבין השניים.
4. קניין רוחני
4.1. בעל העסק הינו בעל מלוא הזכויות מכל סוג ומין בקשר לאתר ולתכניו, לרבות מוניטין, סמלים, כל סימן מסחרי ושם מסחרי, בין אם רשומים ובין אם לאו, וכל זכות דומה אחרת. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, אין להעתיק ו/או לשכפל ו/או להפיץ ו/או לפרסם ו/או להשתמש בתכנים המוצגים באתר ו/או לעשות בהם כל פעולה, במישרין או בעקיפין, המהווה הפרה או פגיעה בקניין הרוחני של בעל העסק, אלא אם בעל העסק התיר זאת במפורש בכתב ומראש.
5. מדיניות פרטיות ודיוור ישיר
5.1. בית העסק אחראי לשמירת מידע של הלקוח בכפוף למדיניות הפרטיות של GeekApps .
5.2. הפרטים האישיים שיימסרו על ידי הלקוח במסגרת הזמנת המוצר יהיו כפופים למדיניות הפרטיות של בעל העסק.
5.3. בעל העסק לא ימסור ו/או יעביר את הפרטים כאמור לצדדים שלישיים, אלא בכל אחד מהמקרים המפורטים להלן: (א) אם ידרש לעשות כן על פי צו שיפוטי או לפי דין; (ב) אם יקבל התראה לנקיטה בהליכים משפטיים נגדו בגין פעולות שבוצעו על ידי הלקוח ובכל מחלוקת, טענה, תביעה, דרישה או הליכים משפטיים, אם יהיו, בין הלקוח ובין בעל העסק; (ג) אם וככל שהדבר יידרש לצורך השלמת המכירה, אספקת ו/או שילוח המוצר ו/או על מנת לספק שירות ללקוח; (ד) למטרת פניה ללקוח בכל דרך לרבות בדרך של דיוור ישיר בכל אמצעי תקשורת שתמצא לנכון (לרבות בכתב, בדפוס, בטלפון, בפקסימיליה, בדרך ממוחשבת או באמצעי אחר). הלקוח מאשר שידוע לו שלא חלה עליו חובה חוקית למסור את פרטיו האישיים וכי מסירת המידע הנ"ל נעשית מרצונו החופשי ובהסכמתו. הלקוח מסכים בזאת באופן מפורש לשימוש האמור לעיל בפרטיו האישיים ומאשר כי השימוש בהם לא ייחשב כפגיעה בפרטיות ולא יזכה אותו בכל סעד ו/או פיצוי כלשהו. לקוח המתנגד לשימוש בפרטיו האישיים ו/או שמעוניין להסיר עצמו ממאגר הלקוחות של בעל העסק ו/או שמבקש שלא לקבל פניות באמצעות דיוור ישיר - יודיע על כך לבעל העסק.
6. אחריות
6.1. בעל העסק ו/או מי מטעמו לא יישאו בכל אחריות שהיא, מכל מין וסוג, בקשר לשימוש ו/או אי השימוש במוצר שיגרום לנזק כלשהו, עקיף, תוצאתי או נסיבתי, ללקוח או לצד שלישי כלשהו, לרבות אבדן רווחים, אבדן הזדמנות עסקית, אבדן מוניטין, ירידת ערך וכיו"ב. זכותו של הלקוח כלפי בית העסק מוגבלת לזכותו להחלפת מוצר, זיכוי ו/או החזר כספי בהתאם להוראות תקנון זה וכל דין.


x

#{title}

#{text}

#{price}